Elegant Themes chystá Black Friday s dárky za 500 000 dolarů!

Black Friday, největší slevová akce v roce, která u nás z nepochopitelných důvodů probíhá každý druhý měsíc a je spojena vymyšlenými slevami u největších českých e-shopů. V zahraničí je však situace odlišná a lze získat skutečně výrazné slevy na produkty, ale i služby.

Produktů spojených s WordPressem jsou tisíce a většina známých vývojářů bude mít nějakou zajímavou (a především skutečnou) slevu. Mohl bych zde udělat seznam nejrůznějších pluginů/šablon, které Black Friday chystají a užívat si tučné provize, ale to by nebylo fér, neboť u většiny nemohu posoudit nakolik je nabídka skutečně výhodná, a navíc je sám ani nepoužívám.

Co naopak používám hodně je šablona Divi od Elegant Themes, kterou někteří považují za vůbec nejlepší na světě. I přes některé nedostatky jsem si jejich vizuální editor oblíbil. Pokud o koupi licence uvažujete, rozhodně nesmíte propásnout jejich Black Friday akci!

Největší sleva v roce + dárky ZDARMA

Elegant Themes to se slevami nepřehání. Ačkoliv lze snadno získat 10% slevu, tak 20% a větší rozhodně příliš často nedávají. Největší slevu si pak schovávají právě na Black Friday, což je skvělá příležitost ušetřit pěkné peníze třeba na doživotní licenci. Úsporu pak můžete využít třeba ke koupi nějakého webhostingu (mrkněte na doporučené hostingy pro WordPress).

Myslím, že pořádná sleva je lákadlo samo o sobě, ale ET si připravili ještě něco navíc. Zákazníci, kteří upgradují či si prvně zakoupí členství mohou získat stovky bonusů ve formě celé řady child šablon, ale i nejrůznějších addonů do Divi. Jejich množství je však omezeno jen pro několik stovek nejrychlejších. Celý den tam, vzhledem k velké kampani, nejspíše nevydrží.

Aby toho nebylo stále málo, tak už nyní můžete rovnou soutěžit o nový iMac Pro. No kdo by ho nechtěl na stole…

Proč zrovna Elegant Themes?

Akce se týká členství v Elegant Themes, které má většina lidí spojeno s Divi šablonou, ale je tam toho mnohem více. Např.:

  • Divi Builder (pouze samostatný vizuální editor pro jiné šablony)
  • Bloom (plugin pro popupy)
  • Monarch (plugin pro tlačítka na sdílení)

Neříkám, že neexistují alternativy, nebo nemohou být lepší, ale v rámci členství získáte komplexní balík od šablony až po pluginy, který můžete využít na neomezeném počtu stránek. Poměr cena/výkon se mi zdá vůbec nejlepší na trhu (a to ani nepočítám nějaké slevy).

Pokud o členství uvažujete, rozhodně si vyzkoušejte demo Divi, ať víte zda vám sedí. A nezapomeňte si do kalendáře přidat Divi Black Friday!

Novinky do e-mailu

Novinky do e-mailu

Chcete přehled toho nejzajímavějšího přímo do e-mailu, včetně mých plánů, rad apod.? Přihlaste si odběr!

Nespamuji, takže posílat budu max. 1-2x za měsíc. Odhlásit se můžete kdykoliv, jedním klikem. ;)

Super! Potvrzující e-mail máte ve schránce.