Jetpack nabízí ke Dni matek 30% slevu

Jako každý svátek, tak i Den matek je ve velkém využíván v marketingových kampaních. Zajímavou slevu si k této příležitosti připravil Automattic, který nabízí 30% slevu na placené tarify pluginu Jetpack. Pro většinu matek to asi nebude ideální dárek, ale pokud máte web, můžete výhodné akce využít.

Jetpack je všestranný plugin přímo od Automattic (ti stojí za např. WordPress.com) a pro většinu lidí je jedním z prvních, které instalují na nový web s WordPressem. Napojením do WordPress.com získáte celou řadu užitečných nástrojů, jako třeba automatické aktualizace pluginů, statistiky návštěvnosti či oznámení o nedávných událostech.

Placené tarify Personal, Premium a Professional pak nabídnou ještě pokročilejší nástroje. Za zmínku stojí především automatické zálohování webu do cloudu pomocí VaultPress. To probíhá denně u tarifů Personal a Premium, v reálném čase u nejvyššího tarifu Proffesional. Výhodou je, že není potřeba nastavovat speciální plugin, řešit místo, kam zálohy ukládat a obnova na nový hosting je otázka chvíle.

Chcete-li ušetřit 30 % z běžného předplatného, stačí při objednávce zadat slevový kód MOTHERSDAY30.